Dovoz áut

Ponúkame vám službu dovozu osobných vozidiel zo zahraničia, hlavne z Talianska, Nemecka, Francúzska, Švajčiarska, Dánska

Kúpa spoľahlivého auta môže byť poriadne náročná a človek pri nej čelí viacerým nástrahám. Každý chce mať samozrejme istotu, že auto, ktoré si kupuje, nebolo nikdy havarované, nemá stočené kilometre a servisované bolo len v autorizovaných servisoch. Naša spoločnosť vám dokáže všetky tieto požiadavky splniť.

Ako na to? Stačí, ak použijete náš vyhľadávač a zadáte doňho všetky parametre, ktoré by malo vaše nové vozidlo mať. Do poznámky nezabudnite napísať, akú výbavu by ste preferovali, no neváhajte a napíšte nám aj akékoľvek vaše iné požiadavky. Vo formulári si tiež zvoľte, či by ste auto kupovali ako fyzická osoba alebo ako právnická osoba (v tomto prípade je možný odpočet DPH).

Hneď, ako nám svoju požiadavku odošlete, náš tím sa jej začne individuálne venovať. Čo najrýchlejšie ju spracujeme a obratom vás budeme informovať o dostupnosti vami želaného vozidla a samozrejme aj o jeho cene.

© 2018 - 2024 Všetky práva vyhradené